Stora Ekeby RK 2012-10-22
EQUIPE datasystem: Senaste startlista 2012-10-21 kl. 21:41
Klass 1 - Dressyr Lätt C:2 Kategori B + C + H
Klass 2 - Dressyr Lätt B:1 Kategori A + C + D + H
Klass 3 - Dressyr Lätt A:1 Kategori D
Klass 4 - Dressyr Lätt B:3
Klass 5 - Dressyr Lätt A:4

Klass 1 - Dressyr Lätt C:2 Kategori B + C + H
4 anmälda
Domare C: Camilla Nyblom
 
StartnrRyttareHäst
StarttidKlubbHärstamningHästnr
1Sofie ÅkerbladSmilla
17:30Stora Ekeby RKOkänd - Okänd23
2Johanna OlssonFatima
17:37Stora Ekeby RK 25
3Mathea ÖjesundTilda
17:44Stora Ekeby RKOkänd - Okänd24
4Kerstin FranzAfrica
17:51Stora Ekeby RK 26
 
till toppen

Klass 2 - Dressyr Lätt B:1 Kategori A + C + D + H
15 anmälda
Domare C: camilla nyblom
 
StartnrRyttareHäst
StarttidKlubbHärstamningHästnr
1elin berglundBinnas Korall
17:55Stora Ekeby RKSunshine Boy - Pommac21
2Johanna OlssonFatima
18:02Stora Ekeby RK 25
3Rebecka GredeholtCallisto´s Finn
18:09Stora Ekeby RKCastor v. Bunswaard RS - Damm RS12
4emelie erikssonDollar Girl
18:16 Uranus - Nice-n´-Easy22
5Elin KlintskärSnöflinga
18:23Stora Ekeby RKOkänd - Okänd15
6Mathilda AngeliniMunsboro Justin
18:30Stora Ekeby RKOkänd - Okänd4
7Karin BjörnsonPower Gold
18:37Stora Ekeby RKPower Boy - Miclas Micado10
8Linnea AngeliniLibac
18:44Stora Ekeby RKBacarac - Asso Sarastro2
9Kajsa JanssonTicino
18:51Stora Ekeby RKPark's Tambour - Willoway Goldigger14
10Annie BergströmRainbows Treasure
18:58Stora Ekeby RKOkänd - Okänd7
11Jeanette VäforsViivace(Utom Tävlan)
19:05Stora Ekeby RK 28
12Sandra ErikssonInetta
19:12Stora Ekeby RKInselfurst11
13Anna BjörnsonMajor Klef
19:19Stora Ekeby RKMaraton - Gibraltar9
14Mathilda AngeliniQuite a Treasure
19:26Stora Ekeby RKQuite Easy - Swift3
 
till toppen

Klass 3 - Dressyr Lätt A:1 Kategori D
4 anmälda
Domare C: Camilla Nyblom
 
StartnrRyttareHäst
StarttidKlubbHärstamningHästnr
1Carl MagnussonCarpathia
19:50Stora Ekeby RKPark´s Tambour - Jolly Roger RNF 10918
2Linnea JohanssonHigh Welsh River
19:57Stora Ekeby RK 29
3Sara AnderssonShibeau
20:04Stora Ekeby RKBrno - Krezus1
4Carl MagnussonLillevangs Duchess
20:11Stora Ekeby RKScherasmin19
 
till toppen

Klass 4 - Dressyr Lätt B:3
4 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
StarttidKlubbHärstamningHästnr
1LiseLotte GustafsonHenricus M
20:30Stora Ekeby RKSilvano - D-Day13
2Eva AhlqvistDoris
20:38Stora Ekeby RK 27
3Lotta BerglundRosalinde
20:46Stora Ekeby RKDemocraat - Highline5
4Sandra ErikssonInetta
20:54Stora Ekeby RKInselfurst11
 
till toppen

Klass 5 - Dressyr Lätt A:4
1 anmälda
Domare C: Camilla Nyblom
 
StartnrRyttareHäst
StarttidKlubbHärstamningHästnr
1Lotta BerglundRosalinde
20:55Stora Ekeby RKDemocraat - Highline5
 
till toppen

Equipe - Datasystem för ridsport